marketing internetowy

W czasach kryzysu, gdy firmy tną budżety na reklamę warto wykorzystać najtańszą, bardzo skuteczną i bardzo dobrze mierzalną formę reklamy, jaką jest marketing internetowy.

Co zyskamy dzięki reklamie internetowej ?

  • budżet na reklamę internetową może być niewielki w stosunku do innych form reklam (nawet w porównaniu do reklam w mediach regionalnych)
  • za pomocą statystyk strony internetowej możemy dowiedzieć się bezpośrednio co nam przyniosła reklama internetowa (ile osób trafiło na naszą stronę, co na niej robili, w którym miejscu istnieją blokady na stronie)
  • zasięg reklamy internetowej np. kampanii AdWords możemy zmieniać w zależności od tego czy chcemy dotrzeć do szerszego grona użytkowników np. na terenie całej Polski (firma produkująca artykuły o zasięgu kraju) czy do mniejszego (restauracja, która chce dotrzeć do klientów z danego województwa)
  • marketing internetowy np. kampania AdWords jest targetowana - boksy reklamowe wyświetlają się tylko przy wyszukaniu tych fraz, które interesują naszych potencjalnych klientów. Do naszej strony internetowej trafiają więc klienci, na których nam zależy.


Jak możemy Państwu pomóc ?


  • Przygotowujemy scenariusz kampanii w internecie. Analizujemy najskuteczniejsze miejsca do prowadzenia kampanii, wyszukujemy serwisy, gdzie może pojawić się kampania bannerowa.
  • Prowadzimy kampanię AdWords dla naszych klientów (optymalizujemy koszty, zwiększamy skuteczność bannerów reklamowych) - Prowadzenie kampanii AdWords
  • Prowadzimy kampanię bannerową dla naszych klientów - tworzymy bannery na potrzeby kampanii internetowej, obsługujemy systemy Adserwerowych, umożliwiamy kontakty z portalami i serwisami. Monitoring i raporty z kampanii.
Zobacz również

Więcej o kampanii AdWords - Kampania Adwords
Pozycjonowanie - jak skutecznie podnieść stronę internetową na interesujące nas słowa w naturalnych wynikach wyszukiwania -Więcej informacji
Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z:

Paweł Rebelak
biuro@optymal.pl
tel. kom. 693 706 007
Jakub Lenard
jakub@optymal.pl
tel. kom. 605 474 525
Drogowskaz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu stron internetowych, co daje promocja strony w wyszukiwarkach internetowych przejdź do działu SEO. Jeśli chcesz stworzyć nową stronę internetową, stronę produktową - zapraszamy do działu - strony internetowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać marketing internetowy do rozwoju strony firmowej za pomocą kampanii  AdWords - zapraszamy do działu - marketing internetowy. Jeśli chesz się dowiedzieć jaki portal internetowy możemy dla ciebie stworzyć i jakie moduły będzie posiadał- zapraszamy do działu - portale internetowe. Jeśli chcesz przejrzeć nasze nowe promocje - zapraszamy do działu - . Zawsze znajdziesz coś ciekawego.