Kampania AdWords

Obecnie najskuteczniejszym i najpopularniejszym sposobem reklamy w internecie jest kampania  AdWords firmy Google. Są to boksy reklamowe umieszczane w wyszukiwarce google.pl oraz na stronach partnerów firmy Google. Boksy reklamowe pojawiają się przy wyszukiwaniu słów kluczowych (fraz) za pomocą wyszukiwarki google.pl. Opłaty pobierane są za kliknięcie w boks reklamowy. Cena za kliknięcie jest uzależniona od popularności wyszukanego słowa kluczowego (frazy), opisu boksu reklamowego, konkurencyjności frazy, pozycji boksu reklamowego i innych.

System AdWords pozwala na uruchamianie reklam w określonych godzinach, geolokalizację reklamy (np. reklama wyświetla się w danym województwie), ustawienie dziennego budżetu przeznaczonego na reklamę.

 

Oprócz wyświetlania boksów reklamowych w wyszukiwarce google.pl możliwe jest wyświetlanie boksów reklamowych na stronach partnerów google.pl, którzy wyświetlają reklamy w systemie AdSence. Reklama jest dobierana na podstawie treści strony i dopasowywana do niej tak więc np. reklama firmy medycznej wyświetla się na stronach poświęconych medycynie.Więcej informacji
Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z:

Paweł Rebelak
biuro@optymal.pl
tel. kom. 693 706 007
Jakub Lenard
jakub@optymal.pl
tel. kom. 605 474 525
Drogowskaz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu stron internetowych, co daje promocja strony w wyszukiwarkach internetowych przejdź do działu SEO. Jeśli chcesz stworzyć nową stronę internetową, stronę produktową - zapraszamy do działu - strony internetowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać marketing internetowy do rozwoju strony firmowej za pomocą kampanii  AdWords - zapraszamy do działu - marketing internetowy. Jeśli chesz się dowiedzieć jaki portal internetowy możemy dla ciebie stworzyć i jakie moduły będzie posiadał- zapraszamy do działu - portale internetowe. Jeśli chcesz przejrzeć nasze nowe promocje - zapraszamy do działu - . Zawsze znajdziesz coś ciekawego.