Skuteczne i tanie prowadzenie kampanii AdWords

Ze względu na to, że obsługa systemu AdWords jest skomplikowana i wymaga doświadczenia w optymalizacji wyświetlania boksów reklamowych oraz kosztów kampanii proponujemy prowadzenie kampanii AdWords.
  • Analizujemy frazy dla jakich będą się wyświetlały boksy reklamowe (dobór najskuteczniejszych fraz zwiększających konwersję wyszukiwarka ? strona internetowa ? kontakt z firmą).
  • Analizujemy i monitorujemy kampanię w kontekście konkurencji (reagujemy na zmiany pozycji boksów reklamowych przez konkurencję).
  • Optymalizujemy koszt cena/kliknięcie (wybierając optymalną pozycję boksu reklamowego, godziny wyświetlania, miejsce wyświetlania reklamy itd.).
  • Wyszukujemy stron z sieci partnerskiej Google AdSence i umieszczamy tam boksy reklamowe.
  • Tworzymy raz na miesiąc raport z przeprowadzonej kampanii AdWords.Więcej informacji
Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z:

Paweł Rebelak
biuro@optymal.pl
tel. kom. 693 706 007
Jakub Lenard
jakub@optymal.pl
tel. kom. 605 474 525Poprzednia: Kampania AdWords Następna: SEO


Drogowskaz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu stron internetowych, co daje promocja strony w wyszukiwarkach internetowych przejdź do działu SEO. Jeśli chcesz stworzyć nową stronę internetową, stronę produktową - zapraszamy do działu - strony internetowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać marketing internetowy do rozwoju strony firmowej za pomocą kampanii  AdWords - zapraszamy do działu - marketing internetowy. Jeśli chesz się dowiedzieć jaki portal internetowy możemy dla ciebie stworzyć i jakie moduły będzie posiadał- zapraszamy do działu - portale internetowe. Jeśli chcesz przejrzeć nasze nowe promocje - zapraszamy do działu - . Zawsze znajdziesz coś ciekawego.