Jak tworzymy stronę internetową ?

Stronę internetową tworzymy wg. nastepującego harmonogramu

  1. Podpisanie umowy.
  2. Informacje (sugestie) wyglądu strony internetowej wysłane przez Klienta.
  3. Wykonanie projektu graficznego strony internetowej ? ok 5 do 10 dni roboczych.
  4. Akceptacja projektu graficznego przez klienta (dopiero po akceptacji wykonywane są następne kroki związane z budową strony)
  5. Uruchomienie konta internetowego, założenie skrzynek pocztowych, przekazanie klientowi dostepu do panelu hostingowego i ftp.
  6. Uruchomienie systemu CMS, podłączenie projektu graficznego, wstępne ustawienie menu strony, podłączenie statystyk google AdWords ? ok 10 dni roboczych.
  7. Akceptacja strony internetowej. Całkowity czas wykonania strony internetowej to ok 2 do 3 tygodne
  8. Szkolenie z systemu CMS.
  9. Podpisanie protokołu odbioru strony internetowej przez klienta.

Gdy już wiesz jak tworzymy strony to ...

Skontaktuj się z nami. Otrzymasz ofertę i wyczerpującą informację o możliwościach tworzenia stron internetowych przez naszą firmę


Możesz również dowiedzieć się więcej o marketingu internetowym jako elemencie niezbędnym żeby twoja strona zarabiała na twoją firmę.

Marketing internetowy - kampanie bannerowe, AdWords i inne.
SEO - pozycjonowanie strony i jej optymalizacja.


Więcej informacji
Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z:

Paweł Rebelak
biuro@optymal.pl
tel. kom. 693 706 007
Jakub Lenard
jakub@optymal.pl
tel. kom. 605 474 525
Drogowskaz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu stron internetowych, co daje promocja strony w wyszukiwarkach internetowych przejdź do działu SEO. Jeśli chcesz stworzyć nową stronę internetową, stronę produktową - zapraszamy do działu - strony internetowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać marketing internetowy do rozwoju strony firmowej za pomocą kampanii  AdWords - zapraszamy do działu - marketing internetowy. Jeśli chesz się dowiedzieć jaki portal internetowy możemy dla ciebie stworzyć i jakie moduły będzie posiadał- zapraszamy do działu - portale internetowe. Jeśli chcesz przejrzeć nasze nowe promocje - zapraszamy do działu - . Zawsze znajdziesz coś ciekawego.